آخرین روزی رو که مدرسه رفتم یادم نمیاد:\

یه هفته قبل عید تعطیل کردم و تا به امروز هنوز موفق نشدم برم!

حقیقت اینه که نیمه ی اول سال جزو معدلهای برتر بودم و الان خیلی عقب افتادم و این شروع سال جدید هرچی انرژی بود گرفت.

تو روحش:))

یه چند تا سریال در حال پخش کره ای نگاه می کنم:

kill it که یه سریال اکشن هستو الان کلشو جمع بزنم ۵ساعت از مجموعه رو دیدم و شخصیت اصلی یه تبسم هم نزده. از همینجا بهش خسته نباشید میگم و احتمال زیاد آخر سریال هم چیز تلخی از آب دربیاد چون نقش اصلی پول میگیره آدم میکشه و البته ترجیح من اینه که آخرش با آب انگور از هاوایی سر در بیاره:))

Related image

He Is Psychometric یه سریال فانتزی هست. موضوع باحالی داره شخصیت اصلی یه پسره که کل افتخارش تو زندگی اینه که روانسنجی می کنه یعنی نه درس خونده،نه کار می کنه، نونخور برادر ناتنیشه و از دوست پولدارش ماشین قرض می کنه و کل روزو میفته دنبال دختر مردم:)) نکته ی دوست داشتنیش اینه که دست بزن خوبی داره. سریال کمدی و طنز قشنگی هم داره البته و رومنس هم هست.

Related image

Welcome to Waikiki 2باید گفت سوپر طنز:)) فوق العاده خنده دار و داغانگر. فصل اول به قدری پرطرفدار شد که فصل دومش رو هم ساختن. برای دیدن فصل دوم نیازی نیست که حتما فصل اولو دیده باشین چون با وجود چندتا کاراکتر ثابت بقیه شخصیت ها همه تغییر کردن و کلا با اینکه شبیه فصل اول هست ولی در ادامش نیست.

Image result for Welcome to Waikiki 2

یه انیمه هم شروع کردم ببینم:

Samurai Champloo جدا از هر مسئله ای که راجع به موضوع یا طراحی این انیمه دوست داشتنیه من عاشق بخش مبارزه و باحال بودن دو سامورایی نقش اصلی هستم. خیلی وقت بود که دوست داشتم یه انیمه سامورایی دار ببینم. کانبارع خودم:)))

Related image

پ.ن: این یه شایعه هست یا واقعیته؟که پارت دوم فصل سوم اتک ان تیتان از ۹ اردیبهشت قراره پخش بشه؟

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبمستران ايران درب ضد سرقت | خريد درب ضد سرقت landrym2x7wzz3 local دبیرستان شهید افتخاری Joe Chad Niurka فروش انواع روغن های ارگانیک و خاص بهترین های دنیای صفر و یک | Best of the BinaryWorld مادر ِمهتابی